Приватний інноваційний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації в місті Дніпро, Україна. Якісна освіта, що відповідає міжнародним стандартам.
   

Миколаївський район. Відділ освіти Миколаївської РДА

 

Пробуйте, впроваджуйте, навчайтесь самі та інших навчайте

16.11.2018
Пробуйте, впроваджуйте, навчайтесь самі та інших навчайте

15 листопада  2018 р. на базі районного методичного пройшов  семінар «Хмарні технології в діяльності вчителя математики». Засідання  відкрила  керівник районного методичного об’єднання вчителів    математики Литвинова В.О, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. «Щоб формувати певні компетентності в учнів сучасному педагогу вже недостатньо мати професійні компетентності, що спрямовані на використання традиційних технологій навчання, а необхідно знати й оптимально використовувати можливості Інтернету, уміти навчати свого предмета за допомогою різних засобів для комунікації і співпраці. Сучасні учні все частіше користуються мобільними телефонами, планшетами та іншими гаджетами, проводячи багато часу спілкуючись у соціальних мережах або граючи  в ігри, хоча можливості у використанні даних сучасних засобів набагато ширші. Тому, перед нами вчителями,  постає завдання забезпечити освітній  процес якісними електронним засобами навчання, призначених не лише для комп’ютерів, а й для інших сучасних пристроїв, які можна було б використовувати під час уроків, так і будучи поза межами  закладу освіти. Використання сучасних хмарних технологій на уроках математики значно підвищує інтерес учнів до навчання в цілому, створює умови для розвитку дитини, а також активізує пізнавальну діяльність школярів», - зазначила у своїй розповіді  Валентина Олександрівна.

 На  семінарі   педагоги ознайомилися  з використанням навчальних ресурсів для реалізації наскрізних змістових ліній на уроках математики, продемонстрували різні хмарні сервіси для навчання, обговорили перевали  використання даних технологій.

Під час практичної частини відбувся методичний практикум з проблеми «Створення та використання  QR-кодів в  освітньому процесі». Учасники були об’єднані у три групи, кожна з яких мала завдання  створити  «закодоване послання».  Вчителі генерували   вислови відомих людей про математику та   проблеми, над якими вони працюють.

Дякуємо Литвиновій В.О., яка  поділилась  своїми ідеями щодо створення освітнього середовища в закладі освіти  та сучасних методів викладання математики.

Жерновська І.В., завідуюча РМК