Миколаївський район. Відділ освіти Миколаївської РДА

 

Засідання районного методичного об'єднання вчителів предмета "Основи здоров'я"

22.02.2018
Засідання районного методичного об'єднання вчителів предмета "Основи здоров'я"

19 лютого 2018 року відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів, що викладають основи здоров'я на тему: «Методична система формування ключових компетентностей на шляху до становлення Нової української школи»

Під час розкриття теми семінару вчитель Ульяновського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» Больбот Є. П. презентувала свій власний досвід роботи з теми: «Розв’язування проблем творчої конкурентно-спроможної особистості учнів шляхом впровадження інноваційних навчально – виховних технологій» та наголосила, що у формуванні ключових компетентностей допомагають інтерактивні технології, метод проектів та нестандартні уроки з презентаціями.

Губа В. М., вчитель Петрівського НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ» поділилася презентацією на тему: «Компетентнісний підхід у шкільній освіті як основний напрям її модернізації» та зазначила, що сьогодні кожен вчитель має готувати не лише носія знань, а й творчу особистість, яка здатна легко використовувати здобуті знання для конкурентно-спроможної діяльності у будь-якій сфері суспільного життя.

Гудзенко С. А., вчитель Антонюківського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» зауважила, що інтерактивне навчання при викладанні предмета «Основи здоров’я» сприяє кращому відпрацюванню та дотриманню певних моделей поведінки, які допоможуть зберегти та покращити власне здоров’я на шляху до становлення Нової української школи.

Ковтун Л.В., вчитель Скосарівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» з досвіду переконує, що використання ІКТ на уроках сприяє не тільки розвитку самостійності, творчих здібностей учнів, а й їх застосування дозволяє змінити саму технологію надання освітніх послуг, зробити урок більш наочним і цікавим, що дає можливість покращити якість навчання.

Шаманська Т. В., методист районного методичного кабінету, підводячи підсумок семінару зазначила, що досвід роботи, який отримали вчителі на семінарі, сприятиме реалізації впровадження здоров΄язберігаючих технологій на уроках та в позакласній роботі.

Шаманська Т. В., методист РМК