Миколаївський район. Відділ освіти Миколаївської РДА

 

Засідання РМО вчителів предмета «Захист Вітчизни»

16.01.2018
Засідання РМО вчителів предмета «Захист Вітчизни»

12 січня 2018 року на базі районного методичного кабінету  відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів предмета «Захист Вітчизни».        

Під час   засідання   вчитель    Стрюківської ЗОШ І-ІІІ ст. Підопригора В.М.  презентував  свою роботу   щодо  використання  інформаційно - комунікаційних технологій  на уроках  «Захист Вітчизни» та в позакласний час.

Чеченін С.О., вчитель Скосраівського НВК  у своєму виступі наголосив, що продуманість методик застосування сучасних   технологій, не тільки змінює традиційне уявлення про урок   захисту Вітчизни, а робить його дійсно сучасним, технічно досконалішим, а використання мережевих ресурсів є пріоритетним завданням розвитку освітньої галузі.

Завідуюча РМК Жерновська І.В. зазначила, що XXI століття – століття високих комп’ютерних технологій. Це означає, що використання ІКТ в школі – процес об’єктивний і цілком закономірний. Сучасні педагогічні технології, зокрема, використання нових інформаційних технологій , Інтернет-ресурсів, дозволяють вчителю досягти максимальних результатів у вирішенні багатьох навчально-виховних завдань.

 Актуальність  військово-патріотичного виховання молоді  підняв Астрахов О.В., вчитель Антонюківського НВК. Наголосив, що   одним  із головних завдань  предмета «Захист вітчизни»  є  формування почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей.

     Обговорено питання  дотримання техніки безпеки на уроках «Захисту Вітчизни». Вчитель Миколаївського НВК Сагайдак І.Д.  висвітлив    питання щодо підготовки молоді до захисту життя і здоров’я, забезпечення власної безпеки і безпеки інших людей у надзвичайних ситуаціях, удосконалення проведення практичних заходів з цивільного захисту.

    Йшла мова про  проведення навчально – польових зборів  учнів 10-11 класів у 2018 році,   І етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 З  метою забезпечення реалізації навчальних та виховних цілей, військово-патріотичного виховання, загального всебічного розвитку учнів, надання кожному з них оптимальної можливості в особистісному становленні й розширенні можливостей самовизначення, учасники семінару розробили рекомендації.

Жерновська І.В., завідуюча районним методичним кабінетом